Balustrady nierdzewne i aluminiowe

Stal nierdzewna wynaleziona została ponad 100 lat temu. W ostatnich kilkunastu latach znalazła bardzo szerokie zastosowanie w budownictwie. Balustrady nierdzewne są bardzo twarde, nieporównywalne z większością materiałów wystawionych na działanie warunków atmosferycznych. Jest odporna na korozję i nie ulega działaniu niektórych roztworów. Warto pamiętać o występowaniu balustrad ze stali nierdzewnej kwasoodpornej. Ten typ stali odporny jest między innymi na kwasy mogące występować w opadach atmosferycznych lub w miejscach, w których występuje duże natężenie spalin (przy ruchliwych ulicach lub drogach). Jeśli ich powłoka nie jest odpowiednio konserwowana mogą pojawić się na nich trudne do usunięcia plamy. Są to jednak bardzo nieliczne przypadki. 

Balustrady nierdzewne wewnętrzne i zewnętrzne - zalety

Podstawową zaletą balustrad wykonanych ze stali nierdzewnej jest ich ładna estetyka wykonania. Tego typu rozwiązanie sprawia, że możemy wkomponować je w prawie każdy wystrój wnętrza jak i na zewnątrz. Świetnie prezentują się zwłaszcza na tle nowoczesnego stylu –  lśniący połysk. Można łączyć je z drewnem, ze szkłem lub kamieniem. Balustrady nierdzewne odporne są na wysokie temperatury i obciążenia. Zastosowana w nich stal może być: szlifowana, polerowana lub piaskowana. Kolejną bardzo ważną zaletą balustrad wykonanych ze stali nierdzewnej jest to, że nie muszą mieć prostej formy. Można nadać im każdy kształt i ozdobienie dowolnymi komponentami. Opisywane balustrady nie wymagają zbyt częstej konserwacji i łatwo utrzymać je w czystości. 

Zastosowanie balustrad nierdzewnych i aluminiowych

Tytułowe balustrady można zastosować w przemyśle i budownictwie. Najczęściej są to: balustrady do schodów, na antresole, tarasy, balkony, elementy wyposażenia basenów i ogrodów. 

Balustrady aluminiowe wewnętrzne i zewnętrzne

Cechą charakterystyczną dla tego typu balustrad jest łatwość prefabrykacji i montażu. Tego typu konstrukcja jest stosunkowo lekka ale jednocześnie wytrzymała. Jest łatwa w obróbce i można malować ją na kilkaset kolorów dostępnych w palecie RAL. Balustrady aluminiowe często stosowane są w: budownictwie jednorodzinnym, wielorodzinnym, zakładach opieki zdrowotnej, salonach sprzedaży, bankach i urzędach, hotelach i pensjonatach. 

Kielce Rzeszów Kraków Warszawa Wieliczka Bochnia Sandomierz Ostrowiec Staszów Jędrzejów Starachowice to lokalizacje w których wykonaliśmy najwięcej zleceń.

image
http://www.balustrady-inoxspaw.pl/wp-content/themes/skudo/
http://www.balustrady-inoxspaw.pl/
#43b8de
style1
paged
Loading posts...
/autoinstalator/wordpressplugins4/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
off
off
off